Consultanti Asigurari de Viata

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie europeana de elita in piata asigurarilor de viata recruteaza Consultanti pentru Agentia Craiova in vederea intermedierii de contracte de pensii private, burse de studii, planuri de economisire, asigurari de viata, asigurari de sanatate/accidente, dar si alte servicii financiare.

Experienta si detinerea codului RAF activ pot constitui un avantaj, dar nu reprezinta criterii de excludere.
Relatii si detalii la numarul de telefon sau pe adresa de e.mail

CERINTE

Prospectarea, ofertarea si incheierea de contracte pentru persoane fizice si juridice.

BENEFICII OFERITE

Se ofera : mediu de lucru profesionist, pregatire permanenta de specialitate, suport inclusiv financiar in vederea obtinerii anumitor calificari, suma fixa sub forma de finantare, comisioane din incasari, bonusuri de performanta, dar si alte beneficii nesalariale.