Consultant Vanzari

Concept Web

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului:

Esti tanar, dinamic si talentat in vanzari?
Alatura-te echipei Concept Web ca si consultant vanzari servicii web!
Cautam un coleg, pentru departamentul de vanzari Concept Web, care sa prospecteze piata pentru noi lead-uri.
Clientii nostri, sunt firme care pot beneficia de servicii web si promovare online.

Responsabilitati:

Prospectarea telefonica a clientilor potentiali;
Programarea intalnirilor ;
Consilierea telefonica a acestor;
Prezentarea ofertelor actuale;
Organizarea agendei zilnice;
Crearea de rapoarte.

CERINTE

Candidatul ideal:

Abilitati excelente de comunicare si politete;
Ambitios, motivate;
Persuasiv, increzator, pozitiv;
Persoana dinamica si dornica de a-si dezvolta o cariera in acest domeniu;
Experienta in tele-sales constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Oferim:

Mediul de lucru si o echipa ideala pentru a se dezvolta;
Telefon si calculator personal;
Beneficii financiare fixe si in functie de obiectivele realizate;
Training de specialitate.

Suntem o firmă specializată în web design si promovare online ce imbina armonios expertiza noastra in design grafic si programare web cu solutii optime de marketing online.

Fiecare proiect este creat cu pasiune si devotament, drept dovada stand cele peste 700 de proiecte duse la bun sfarsit de la infiintarea firmei in 2010.

Confirmarea calitatii serviciilor noastre vine si prin prisma parteneriatului cu Google, avand membrii ai echipei certificati in Google AdWords si Google Analytics.