CONSULTANT FINANCIAR BANCAR (CREDITE,CARDURI DE CREDIT)

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

BANCA DE TOP RECRUTEAZA PENTRU POSTUL DE CONSULTANT FINANCIAR IN CADRUL DEARTAMENTULUI DE VANZARI DIRECTE

Doriti sa va desfasurati activitatea in cadrul unei banci ?
Doriti sa faceti parte dintr- un Departament de Vanzari Directe ?
Doriti sa castigati peste media veniturilor din Romania ?
Doriti sa faceti cursuri de specialitate in domeniul bancar ?

CERINTE

- Bune abilitati de comunicare, negociere si vanzare;
- Flexibilitate, disponibilitate pentru deplasari pe teren; -
- atitudine proactiva
- Dorinta de a PERFORMA
- Dorinta de a INVATA
- Dorinta de a lucra intro ECHIPA
- Dorinta de AUTODEPASIRE
- Constitue avantaj experienta in domeniul vanzarilor directe (produse bancare / asigurari)

BENEFICII OFERITE

- Venit foarte motivant (cele mai mari comisioane din piata)
- Valoarea medie a veniturilor:2500 RON / lunar
- Oportunitatea de a activa in cadrul unei banci
- Training intro banca de renume - Suport in procesul de vanzare.
- Sansa unei cariere in domeniul financiar bancar