CONSILIER FINANCIAR

STRUCTURAL DRILL SRLD

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identificarea potentialilor clienti prin prospectare continua;
- Identificarea nevoilor clientilor si efectuarea recomandarilor in functie de acestea;
- Mentinerea si imbunatatirea relatiei cu clientii existenti si dezvoltarea continua a bazei de clienti prin metode specifice activitatii de vanzare.

CERINTE

- Studii medii/ superioare;
- Cunostinte medii de utilizare PC;
- Atitudine proactiva;
- Dornic sa-si cladeasca o cariera financiar-bancara;
- Organizat si orientat catre rezultate;
- Cu foarte bune abilitati de comunicare si relationare;
- Experienta anterioara in vanzari produse bancare sau asigurari constituie un avantaj;

BENEFICII OFERITE

- Recompense financiare atractive, direct proportionale cu activitatea consilierului;
- Posibilitati reale de promovare in functie de performanta;
- Pregatire profesionala continua, prin intermediul training-urilor gratuite puse la dispozitie de catre companie;
- Posibilitatea de a obtine premii in bani, excursii, obiecte, in urma calificarii in concursuri;
- Dezovoltare personala si evolutie in cariera;
- Mediu de lucru profesionist;
- Program flexibil;
- Apartenenta la un brand recunoscut pentru calitate si seriozitate.