BROKER DE CREDITE

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

•Identificarea potentialilor clienti si oferirea celor mai bune solutii de creditare specifice nevoilor acestora;
•Cunoasterea produselor de creditare ale partenerilor bancari;
•Dezvoltarea portofoliului de clienti impreuna cu echipa de vanzari din care vei face parte;
•Mentinerea si dezvoltarea in permanenta a relatiei cu clientii tai.

CERINTE

•Studii superioare (absolvite sau in curs);
•Experienta in vanzari (experienta in domeniul financiar / bancar de cel putin 1 an constituie un avantaj);
•Disponibilitate la deplasari in scopul prospectarii pietei, vizite la clienti (postul presupune si activitate de teren);
•Abilitati de comunicare si interactiune;
•Perseverenta in atingerea obiectivelor;
•Atitudine pro-activa, entuziasm si motivatie.

BENEFICII OFERITE

•Venit fix si comision din vanzari corelat cu bonusuri semestriale si anuale pentru performanta;
•Training de specialitate;
•25 parteneri financiari; peste 100 produse financiare (credite imobiliare, nevoi personale, credite de consum, carduri de credit, leasing, economisire-creditare, asigurari);
•Departament intern de procesare dosare si suport departament juridic;
•Portofoliu de clienti;
•Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes in domeniul financiar-bancar.
Daca intrunesti criteriile de mai sus si consideri ca putem face echipa buna impreuna, te asteptam sa iti inscrii CV-ul in cursa pentru campionii KIWI.