broker asigurari

top training system srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea continua a pietei si abordarea potentialilor clienti, in vederea promovarii produselor si serviciilor de asigurare
- Distribuirea produselor de asigurare (asigurari obligatorii, asigurari facultative, asigurari de viata)
- Dezvoltarea portofoliului de clienti

CERINTE

- minim studii medii
- persoana serioasa, ambitioasa, perseverenta, comunicativa, sociabila, deschisa spre a invata
- cunostinte operare PC
- cunoasterea pietei asigurarilor si a produselor de asigurare
- experienta in vazarea de produse si servicii financiare

BENEFICII OFERITE

- pachet motivant de beneficii, personalizat
- salariu fix (carte de munca) + bonus din vanzari
- o gama completa de produse si servicii de asigurare
- beneficii financiare (comisioane, extracomisioane, bonusuri)
- beneficii non-financiare (excursii, premii, obiecte promotionale)
- oportunitati de cariera si dezvoltare profesionala si personala (programe de training)

DESCRIEREA FIRMEI

* Lucram cu toate societatile de asigurare din Romania
* Avem o oferta completa: vindem toate tipurile de asigurari