Audiolog

LUGIA NEW SERV

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Evaluarea si reabilitarea auzului
- Preventia scaderii auzului
- Protezare auditiva
- Reglarea protezelor auditive
- Tinerea unei evidente contabile primare
- Promovare de specialitate
- Mentinerea relatiei cu CAS

CERINTE

- Experienta in domeniu
- Persoana cu prezenta agreabila
- Abilitati de comunicare si prezentare
- Abilitati de planificare si organizare
- Atitudine proactiva
- Spirit de initiativa
- Loialitate
- Cunostinte operare PC
- Cunostinte Limba Engleza
- Permis Auto categoria B
- Cunostintele in domeniul vanzarilor reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant
- Bonusuri din realizari

Societatea Comerciala Lugia New Serv isi bazeaza activitatea pe o inalta calificare in domeniu a intreg personalului si pe o experienta de peste 10 ani in protezarea auditiva.Dotarile si specialistii din acest domeniu, competenta si seriozitatea noastra, calitatea serviciilor prestate au contribuit la bunul renume al societatii in domeniul protezarii auditive si service proteze auditive, oferindu-ne posbilitatea ca intr-un timp relativ scurt sa ne extindem lantul de cabinete in mai multe orase din tara.Daca doresti sa faci parte din echipa noastra, sa te dezvolti pe plan personal si profesional si vrei sa inveti o meserie intr-o echipa dinamica si de succes aplica pentru un job in compania noastra si vei fi scolarizat si calificat in cadrul companiei atat in tara cat si in strainatate.Daca vrei sa aflii mai multe detalii despre noi te asteptam pe site-ul nostru www.soundservice.ro.
Va rugam sa trimiteti CV-ul pe adresa de e-mail office@soundservice.ro