Assistant Manager / Secretara / Asistenta Director

Mia Motors

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asistarea Managerului
- Capacitatea de a lucra uneori peste program
- Pregatirea protocolului
- Pregatirea agendei pentru diferitele intalniri ale Directorului;
- Preluarea si directionarea apelurilor telefonice;
- Asistarea Directorului in probleme de comunicare, documentare si coordonare interna;
- Primirea corespondentei si prezentarea acesteia Directorului;
- Redactarea scrisorilor sau raspunsurilor la scrisori, la indicatia Directorului;
- Asigurarea activitatatii de protocol in cadrul intalnirilor, in conformitate cu cerintele zilnice;
- Respectarea regulamentului de ordine interioara;
- Indeplinirea altor sarcini

CERINTE

• speram ca esti o persoana foarte activa, capabila si doritoare sa se formeze o data cu dezvoltarea firmei;
• sa ai studii medii sau superioare;
• sa ai atentie la detalii, capacitate de analiza si inovatie pentru gasirea rapida de solutii, fara o sprijinire permanenta din partea Directorului;
• apreciem daca dovedesti: rapiditate, rigurozitate, punctualitate, organizare, memorie foarte buna si daca esti o persoana interesata sa se implice in activitati multiple si variate.
• daca esti o persoana echilibrata, energica, motivata, disciplinata si constiincioasa, te vei integra cu succes in cadrul echipei noastre din prima clipa.
• recunoastem ca punem accent pe capacitatea ta de organizare a timpului, a sarcinilor si a locului de munca; pe abilitatea de a te concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Comisioane si bonusuri in functie de realizari
- Program flexibil
-Mediu de lucru placut si dinamic

DESCRIEREA FIRMEI

Companie dezvoltata