Asistent departament comercial

AVI SRL CRAIOVA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Gestioneaza suportul comercial in relatia cu clientul (intocmeste oferte, preia comenzile de la clienti , urmareste livrarile, intocmeste stocuri)
Intocmeste documetele necesare livrarii (avize, facturi, contracte)
Intocmeste si elaboreaza situatii zilnice, saptamanale, lunare in legatura cu activitatea de vanzare

CERINTE

erinte

Candidatul ideal va avea profilul urmator:
- studii superioare: experienta in domeniu constituie un avantaj ;
- bune cunostinte de utilizare a calculatorului (MS Office);
- stăpânirea limbii Engleze constituie o cerinta obligatorie, iar a unei a 2 a limbi de circulaţie internaţională (Germana) constituie un avantaj ;
- domiciliu stabil in Craiova sau in imprejurimi ;
- persoana activa, foarte organizata, capabila sa coordoneze ;
- abilitate de comunicare cu colaboratorii;
- seriozitate, responsabilitate, dinamism;
- disponibilitate la calatorii ocazionale in interes de serviciu.

BENEFICII OFERITE

- Formare si dezvoltare profesionala la locul de munca;
- Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si dinamica;
- Perspectiva afirmarii intr-un domeniu dinamic si modern.
- Pachet salarial motivant

Firma de proiectare si productie de obiecte sanitare din materiale compozite.