Angajam Project Manager -Craiova

MASINI HIBRID SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Experieta in cel putin un contract de tip fidic
Absolvent al Universitatii de Constructii Bucuresti , de preferat in una din specializarile :
- CFDP , CCIA , IEC , IUDR sau Hidrotechica
Programeaza activitatiile zilnice
-participa la sedintele de comandament
-urmareste respectarea graficului de executie
-emite MAFF- urile pentru aprovizionarea materialelor
-propune si realizeaza optimizari ale proiectului
-emite documentele necesare decontarilor
-negociaza cu subcontractorii
-umareste si gestioneaza activitatile din santier

CERINTE

sa cunoasca limba engleza cel putin la nivel mediu
sa cunoasca cel putin un program de Project Management:Microsoft Project sau Primavera
permis de conducere categoria B
disponibilitate la program prelungit
persoana persuasiva
dispus la relocare ( Proiecte / Lucrari in toata tara )
Powerpoint, Autocad

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv

DESCRIEREA FIRMEI

Constructii