angajam personal in fabrica de marochinarie

onerom impex srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem o companie de marochinarie, cu o activitate de peste 20 de ani pe piata din Romania.
Colaboram cu marile branduri internationale, fiind intr-o continua expansiune spre dezvoltare si modernizare.
Si intrucat ne extindem activitatea, cautam pentru fabrica din Craiova pentru posturile nou create (marochineri, montatori, masinisti-confectioneri, vopsitori, etc), persoane harnice si motivate, chiar si fara experienta, pentru a intregi colectivul nostru.
Climat de lucru placut, colegi amabili si glumeti, training la locul de munca, pachet salarial negociabil / si in functie de experienta / indemanare, bonuri de masa, transport gratuit.
Conditii decente de lucru si program full time.

CERINTE

Persoane apte medical, serioase si motivate.
Experienta nu este obligatorie, dar constituie un avantaj.
Cunostintele de programare si operare masini reprezinta, de asemenea, un avantaj !

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial negociabil;
- bonuri de masa;
- transport asigurat;

DESCRIEREA FIRMEI

productie marochinarie