Angajam merchandiseri pentru NORIEL (perioada 09 oct 2017 – 15 ian 2018)

INSTORE POWER PROVIDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Acorda consultanta clientilor cu privire la produsele comercializate.
- Aranjeaza produsele pe raft
- Ruta mobila, program full time / part time in perioada 09 octombrie 2017 – 15 ianuarie 2017

CERINTE

- Experienta de minim 3 luni ca lucrator comercial/merchandiser, promoter, (avantaj cei care au experienta in domeniul vanzarilor de jucarii)
- Studii medii
- Aspect fizic placut
- Eficient in rezolvarea problemelor intalnite
- Abilitati excelente de comunicare si relationare

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix
- Tichete de masa

IPP - Instore Power Provider este jucator principal pe piata serviciilor de marketing pentru retail din Romania, cu o cifra de afaceri cumulata de 21,2 mil EUR, asigura clientilor sai, producatori si retaileri internationali, servicii de reprezentare comerciala, mercantizare, monitorizare, leasing de personal, formare si certificare comerciala.