Angajam chelnerita sau barmanita

Leader Group 2007

Job expirat

RESPONSABILITATI

-servire băuturi alcoolice şi nealcoolice conform reţetarului propriu al unităţii;
-politeţe şi profesionalism în servirea clienţilor;
-păstrarea igienei şi a curăţeniei la locul de muncă;
-înregistrarea vânzărilor;
-întocmirea listei de vânzare de peste zi;
-întocmirea inventarului ori de câte ori este nevoie în conf. cu legislaţia în vigoare

CERINTE

-persoane tinere, ospitaliere, motivate;
-aspect fizic placut;
-persoana organizata, energica, creativa, cu indemanare si dexteritate;
-atentie distributiva buna;
-diplomatie, discretie si empatie;
-punctualitate si seriozitate;
-abilitati de comunicare si socializare;
-capacitate de lucru in echipa;
-cunostinte de limba engleza la nivel de conversatie;
-experienta in domeniu min 6 luni

BENEFICII OFERITE

-salariu motivant;
-condiţii de muncă moderne, la cele mai bune standarde actuale;
-posibilităţi de dezvoltare profesională

"Love Story" este locul potrivit cu care sa iti impresionezi persoana iubita. Atat designul, cat si meniul vor fi in concordanta cu momentele romantice. Lumanarele parfumate, arome imbietoare de cafea, ceai sau ciocolata, atmosfera intima si lumini difuze, muzica buna si veselie, acestea fiind doar cateva dintre ingredinetele unei seri romantice. Nu degeaba se spune ca te indragostesti, cand te astepti mai putin si de cine nu te asteptai. Prin urmare, va invitam sa traiti cele mai frumoase povesti de dragoste pentru ca in ele exista intotdeauna ceva care ne apropie de eternitate si de esenta vietii, pentru ca povestile de dragoste contin toate tainele lumii.