AGENT ZONAL DE VANZARI

CIFIN Advising SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltarea bazei de clienti activi ai firmei potentialilor clienti din zona SV Oltenia.
- Identificarea nevoilor clientilor, personalizarea si adaptarea serviciilor la cerintele acestora.
- Negocierea si supervizarea derularii contractelor.
- Efectuarea de prezentari si intalniri periodice cu clienti.
- Dezvoltarea portofoliului de produse si servicii oferite clientilor in conformitate cu obiectivele firmei

CERINTE

- trebuie sa fii organizat si punctual;
- sa inveti repede si sa retii detaliile liniilor de finantare;
- intalnirile si discutiile/comunicarea cu clientii sa NU insemne o provocare neobisnuita pentru tine;
- sa doresti sa te dezvolti in continuare in acest domeniu al vanzarii fondurilor nerambursabile, si sa fii dispus sa citesti si sa aprofundezi in acest sens;
- sa-ti poti organiza intalnirile singur, in asa fel incat sa nu lasi in urma nici un client;
- sa fii motivat de castigurile realizate NUMAI pe baza de comision din vanzari;
- sa mentii relatia cu clientii, pentru ai putea fideliza, in viitor, la un moment dat;
- sa stii ce si cum comunici - sa comunici corect si pe intelesul clientului, fara neadevaruri;
- sa fii perspicace si sa prezinti informatiile intr-un mod cat mai clar;
- sa stii sa faci follow-up, pana cand primesti un raspuns final de la client;
- sa te poti deplasa in regiunea Oltenia, pentru intalnirile cu clientii;- utilizarea calculatorului sa nu insemne un impediment pentru tine (pachetul Office si E-mail);
- completarea sistemului informatic cu informatiile discutiilor de vanzari sa fie realizata zilnic si sa nu ai scapari la acest capitol;- prin profesionalismul tau sa contribui la mentinerea imaginii si bunei reputatii a firmei CIFIN Advising.
- Permis de conducere Categoria B (obligatoriu)

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial structurat pe doua componente fix + variabil:
Bonusuri de rezultat si calitate

Firma care ofera consultanta in domeniul financiar si al fondurilor europene cu un portofoliu mare de clienti.