Agent de turism/Director agentie

TURIST CENTER

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identifica nevoile clientilor
- creeaza oferte personalizate
- se ocupa de realizarea pachetelor turistice
- negociaza cu furmizorii
- isi insuseste in detaliu programele turistice, serviciile de cazare si de transport incluse in oferta agentiei
- face rezervari hoteliere si de transport, gestionand locurile pe care agentia le are disponibile.
- participa, ocazional, la targuri si expozitii

CERINTE

- cunostinte de operare PC
- minim 1 an experienta pe un post similar
- constituie avantaj:
- detinerea unui brevet de Manager sau Director Agentie
- limba engleza-nivel avansat
- o alta limba de circulatie internationala reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

- salariul se negociaza in cadrul interviului

Turist Center este o agen?ie tour operatoare, care v? ofer? posibilitatea petrecerii unei vacan?e de neuitat at¿t ¿n ?ar? c¿t ?i ¿n str?in?tate. Este membr? a Asocia?iei Na?ionale a Agen?iilor de Turism ?i a Federa?iei Patronatelor din Turismul Rom¿nesc ?i a reu?it s? se afirme prin dinamism, eficien?? ?i seriozitate. Beneficiind de un personal t¿n?r, competent ?i dinamic, de o baz? material? ?i servicii de calitate, agen?ia se afl? printre cei mai importan?i tour operatori din Rom¿nia.