COORDONATOR DE BIROU

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam COORDONATOR DE BIROU in cadrul Biroului de proiecte si consiliere de dezvoltare rurala pentru Covasna.

Responsabilitati:
-elaborarea cererilor de finantare in domeniul dezvoltarii rurale
- identificarea surselor de finantare
- organizarea si coordonarea asistentilor de proiect
- implicare in organizarea si si derularea cursurilor de formare profesionala
- sprijinirea infiintarii si dezvoltarii structurilor de economie sociala, etc

CERINTE

- Studii superioare (stiinte agricole / medicina veterinara/ stiinte economice/ management)
- Certificare in Management de proiect
- Limba maghiara si romana - fluent
- Limba engleza/germana - avansat
- Experienta in scrierea si derularea de proiecte cu finantare nationale /europeana
- Permis conducere categ B

BENEFICII OFERITE

- Telefon, laptop, autoturism de serviciu
- Salariu, tichete de masa, bonificatii

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare

Pentru mai multe detalii, ne puteti contacta la:
Adresa: Cluj-Napoca, str. Iuliu Maniu, nr. 17, ap. 7, 400095
Tel/fax: +40264431985
www.starjobs.eu
Mobil: +40 0748-474493
cariere@starjobs.eu