Cititor Contoare Energie Electrica

Adrem Invest

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cerinte

Studii: medii tehnice.

Postul este pe Pitesti Exterior

Cunostinte specifice:

• Cunostinte privind aparatele de masurare;

• Cunostinte minime de informatica (IT).

• Posesor permis de conducere categoria B

CERINTE

Competente si abilitati:

• Un nivel ridicat de etica de lucru si integritate morala;

• Bune abilitaţi de organizare si gestionare a timpului;

• Capacitate de a stabili bune relatii de lucru si de a comunica eficient;

• Spirit de iniţiativă, creativitate şi flexibilitate;

Atributii:

• Citirea contoarelor electrice pe zona alocata in termenul stabilit;

• Incarcarea si descarcarea terminalelor;

• Identificarea contoarelor nefunctionale si rapoartarea lor.

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):

• Pachet salarial competitiv;

• Bonusuri pentru performanta;

• Beneficii non-financiare: certificari, training, etc.;

• Atmosfera benefica dezvoltarii profesionale si personale.

Adrem Invest este o companie romaneasca specializata in servicii si solutii de inginerie.
Experienta, dedicarea si profesionalismul celor peste 750 de angajati ai companiei se reflecta in solutiile inovatoare pe care Adrem Invest le ofera, de peste 20 de ani, clientilor din domeniile energetic si industrial.