Manager

Privat Club California

Job expirat

RESPONSABILITATI

-sa organizeze, sa conduca, sa gestioneze si sa controleze activitatile de cazare si restauratie din vila turistica
-sa stabileasca impreuna cu proprietarul, obiective pe termen lung si scurt potrivit obiectului de activitate si specificul unitatii
-sa stabileasca si sa urmareasca indeplinirea atributiilor de serviciu , pe compartimente ale personalului angajat, precum si obligatiile profesionale individuale in conformitate cu contractul individual de munca, fisa postului si a regulamentului intern de ordine interioara
-sa reprezinte societatea in raport cu tertii

CERINTE

- experienta in management hotelier
- cunostinte word, excel
- permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

- auto de serviciu
- telefon de serviciu
- posibilitate de cazare

Vila Turistica ***** situata in centrul statiunii Mamaia, pe malul lacului Siutghiol ofera oaspetilor servicii de cazare, restaurant, bar, room sevice, sporturi nautice, masaj.