TINICHIGIU / MECANIC AUTO

ZLOTEA ADRIAN I.I.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam tinichigiu / mecanic auto cu sau fara experienta in domeniu, in vederea realizarii de dezmembrari / reparatii auto.

Responsabilitati :

- executarea lucrarilor de reparatii si intretinere autoturisme;
- efectuarea operatiilor de demontare si stocare astfel incat sa permita reutilizarea, valorificarea si reciclarea componentelor vehiculelor;
- asigurarea functionarii corespunzatoare a mijloacelor de transport din cadrul intreprinderii;
- respectarea Regulilor de Securitate si a Instructiunilor de lucru.

CERINTE

- studii tehnice (profil mecanic auto);
- seriozitate, rapiditate si punctualitate;
- abilitati de comunicare si munca in echipa;
- capacitate de organizare a muncii.

BENEFICII OFERITE

- salariu
- decontare transport
- masa asigurata

Suntem o firma cu experienta in comercializarea de piese auto second hand provenite din dezmembrari, ne desfasuram activitatea in localitatea Agigea, judetul Constanta. Colaboram cu firme si cu persoane fizice din intreg judetul dar si din restul tarii prin curierat rapid.
Contact : 0726.754.953.