Tehnician IT

aiCAD

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte:
- sa fie organizat, serios, responsabil si punctual;
- capacitatea de a lucra in echipa cat si individual;
- bune abilitati de comunicare, responsabilitate;
- atitudine pozitiva,flexibilitate, adaptabilitate.
Cunostinte de administrare retele de calculatoare
Cunostinte de administrare server date, server de mail
Abilitati tehnice (de instalare)
Permisul de conducere este un avantaj

CERINTE

Raspunde de existenta si mentinerea in buna stare de functionare a tuturor echipamentelor tehnice: calculatoare, imprimante, videoproiectoare, etc;
Responsabil cu instalarea/configurarea/asamblarea/depanarea calculatoarelor, servere, echipamente periferice (imprimante, copiatoare, etc);
Instalare hard si software: programe, calculatoare, retele si comunicatii;
programare html si administrare site si mail
Asigura suport permanent in utilizarea calculatoarelor, imprimantelor si a altor echipamente;

BENEFICII OFERITE

- salariul se negociaza in cadrul interviului

DESCRIEREA FIRMEI

In domeniul IT din 2008