Tehnician depozit Constanta

S.C. TRITON TOOLS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- depozitarea mărfii în conformitate cu standardele interne;
- pregatirea și montarea produselor în vederea comercializării sau expunerii acestora în showroom;
- rezolvarea problemelor administrative ce țin de întreținerea și repararea bunurilor din cadrul punctului de lucru din Constanța;
- asigurarea curățeniei la locul de muncă.

CERINTE

- studii medii;
- cunoștințe și abilități tehnice – reprezintă un avantaj
- persoană proactivă, organizată, responsabilă, cu abilități de comunicare și de a lucra în echipă.

BENEFICII OFERITE

Îți oferim:
- salariul integral pe statul de plată;
- program de instruire la locul de muncă;
- stabilitate pe termen lung (avem peste 20 de ani de activitate, peste 240 de angajați, și suntem în dezvoltare)

Dealer autorizat pentru marci recunoscute precum Bosch, Makita, Metabo, AEG, Atlas Copco, Telwin, Mahe, Selco, Stone, Enar, Karcher, Stanley, Unior, Hawera, Tytan, SC TRITON SRL asigura desfacerea unei game largi de produse prin intermediul punctelor de lucru din Constanta, Cernavoda, Galati, Urziceni si Ploiesti, cat si cu ajutorul retelei proprii de distributie. Alaturi de sculele electrice si de mana, Compania distribuie si o mare varietate de instalatii si aparatura industriala, elemente de asamblare, feronerie pentru lemn, PAL, PVC si aluminiu, accesorii pentru mobilier si decoratiuni interioare.

Triton doreste sa atraga in echipa sa persoane tinere, dornice sa munceasca intr-un mediu dinamic ?i profesionist.