Subcontractor curierat pe bicicleta Constanta

Bicycle Courier SRL-D

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam subcontractori (PFA, II sau SRL) in vederea prestarii serviciului de curierat rapid pe bicicleta la nivelul orasului Constanta.

Nu se ofera bicicleta sau telefon. Se lucreaza pe comision - 35% din totalul comenzilor, iar comisionul va creste treprat.

Acesta nu este un sistem clasic de curierat, deoarece curierii vor lucra cu ajutorul unei aplicatii pentru telefoane inteligente. In acest mod, curierul va pastra legatura cu expeditorul sau destinatarul.

Se vor livra plicuri sau colete pana in 15 kg si mancare (de la Subway City Park si altii)

FOARTE IMPORTANT!
Bicycle Courier este o companie nou infiintata, drept urmare nu exista un numar foarte mare de livrari, iar avand in vedere faptul ca salariul este constituit din comision, salariul lunar poate fi chiar si de numai 100 lei/luna. Acest lucru se intampla acum, la inceput, insa se anunta foarte multe comenzi incepand din luna octombrie,

CERINTE

- PFA, II, SRL
- Telefon inteligent propriu cu internet (sau tableta)
- Bicicleta proprie
- Conditie fizica (se vor pedala aproximativ 50 km zilnic prin oras)
- Disponibilitate de a lucra iarna si pe vreme rea

Experienta constituie avantaj, insa nu este obligatoriu necesara.

BENEFICII OFERITE

Salariu: comision 35%, iar acesta va creste treptat chiar si pana la 45%

Veti lucra cu oameni tineri si dinamici dornici sa cunoasca oameni noi si pasionati de bicicleta, asa ca dvs.

Deoarece se livreaza mancare la domiciliu, curierul incaseaza si bacsis pe langa comisionul de livrare.

Compania Bicycle Courier SRL-D ofera servicii de curierat rapid pe bicicleta la nivelul orasului Constanta oferind cele mai multe facilitati gratuite clientilor, cum ar fi confirmarea de primire si monitorizare locatie curier LIVE.