Specialist logistică

HMB Studio

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilități

Căutam o persoană tânără, isteață și cu multa energie. Ce vrem mai exact de la tine:

- sa ții evidenta stocurilor interne si sa realizezi la timp aprovizionarea de la furnizori, astfel încât activitatea meșterilor noștri iscusiți să fie cât mai puțin afectată de lipsa de materiale;
- să gestionezi livrările, să contactezi transportatorii si sa negociezi cu aceștia cotațiile pentru transportul produselor finite către clienți;
- sa ții legătura cu contabila societății și să lucrați în mod constructiv pentru evidența corectă a stocurilor și a tuturor înregistrărilor contabile;
- sa fii proactiv si sa identifici continuu soluții pentru a lucra cat mai eficient si pentru a optimiza costurile afacerii
- sa fii pregătit oricând să întocmești situații periodice pentru activitățile pe care le gestionezi, în funcție de necesități

CERINTE

Ne-ar plăcea sa vii în echipa noastră dacă îndeplinești cât mai multe din cerințele de mai jos:

- ai studii superioare cu profil economic/ tehnic.
- ești o persoana ordonată atât în ceea ce faci cât și cu actele din grija ta
- ai experiență profesionala pe partea de logistică. Dacă ai lucrat și în producție cu atât mai bine
- Știi să utilizezi MS Office, in principal Word si Excel.
- Știi limba engleza cel puțin la nivel mediu.
- Ai bune abilitați de comunicare.
- ești punctual, serios, știi să-ți prioritizezi munca si poți să lucrezi în echipa.

BENEFICII OFERITE

Ce oferim

- Program de lucru flexibil
- Salariu atractiv în funcție de experiența ta
- Echipă tânără și un mediu de lucru plăcut

DESCRIEREA FIRMEI

Despre noi

HMB STUDIO este un atelier de design si producție mobilier la comandă fondat de doi tineri antreprenori care împărtășesc pasiunea pentru sustenabilitate și rafinamentul lemnului masiv. Meșterii noștri iscusiți preferă să lucreze piese de mobilier din lemn masiv, dar nu refuză nici nuanțele vii ale PAL-ului si MDF-ului atunci când clienții insistă pentru utilizarea acestor materiale.

Oferim servicii de design interior, consultanta de specialitate, proiectare 3D si manufactura mobilier. Ne găsești la malul marii, in noul nostru atelier creativ din Ovidiu, Constanta.

Asteptam aplicatia ta la adresa hmbstudio1 at g mail punct com. Detalii la 0758.376.772.