Sef de Atelier

GRAND DESIGN

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Coordoneaza intreaga activitate in atelierul de productie
• Mentine o colaborare stransa cu Directorul Tehnic al companiei
• Raspunde de executia tuturor lucrarilor atat din punct de vedere calitativ, cat si ca termen de prelucrare si predare in stare finala a produselor
• Distribuie proiectele de lucru intre echipele de muncitori in fuctie de competenta fiecaruia
• Rezolva problemele aparute in procesul de productie sau intre muncitori
• Asigura transmiterea schitelor de executie intre echipele de muncitori si pastrarea lor atat in tipul executiei, cat si dupa finalizarea lucrarilor
• Gestioneaza corect stocurile de materiale
• Aloca timp si bunavointa pentru consolidarea abilitatilor practice si profesionale ale colegilor sai
• Se asigura permanent ca utilajele si echipamentele sunt in stare buna de functionare
• Raporteaza superiorului sau direct orice tip de problema tehnica sau de personal

CERINTE

• Studii superioare finalizate in domeniul tehnic
• Cel putin 5 ani experienta intr-o pozitie similara
• Dorinta consolidarii unei cariere in domeniul tehnic
• Cunostinte AutoCAD, Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)
• Persoana foarte bine organizata, ordonata si dornica de a avea success in activitatea proprie.
• Limba engleza este un avantaj

BENEFICII OFERITE

• Postul este localizat in Valul lui Traian.
• Compania ofera transport din si spre Constanta.
• Program de lucru fix: 07.00- 16.00 de luni pana vineri.
• Candidatul care va fi ales va avea sansa sa faca parte dintr-o echipa dinamica si foarte activa in domeniul confectiilor metalice, astfel avand oportunitatea sa se ocupe de proiecte variate.

Grand Design este producator national de confectii metalice speciale – scari, balustrade, copertine, pasarele, porti si garduri.