Reprezentant vanzari piese auto - Constanta

INTERMARIN RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

INTERMARIN recruteaza Agent de Vanzari pentru o companie specializata in distributia de piese auto.

Responsabilitati :
- mentinerea portofoliului de clienti si marirea acestuia
- realizarea planului de vanzari
- reprezentarea companiei in relatie cu potentiali clienti
- realizarea de oferte
- monitorizare incasari
- vizitare periodica a clientilor
- urmarire stoc de marfuri
- raportari saptamanale

CERINTE

Cautam un tanar activ,cu bune abilitati de comunicare si cunostinte tehnice (de preferat auto), care sa se alature echipei de vanzari din Constanta.

Experienta in vanzari de preferat minim 2 ani
Cunostinte de limba Engleza ( nivel mediu )
Cunostinte operare PC ( Word , Excel )

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial motivant !

Cei interesati sunt rugati sa-si trimita CV-ul pe adresa hr@intermarin.ro

INTERMARIN este o companie specializata in managementul de personal cu activitate la nivel national si international . Compania a fost infiintata in anul 2008 ca birou reprezentativ al Grupului Inter Marine, iar in prezent deruleaza proiecte de recrutare in domeniile : Medical, Crewing, Engineering si Airline . www.intermarin.ro