Reprezentant vanzari materiale de constructii pt amenajari interioare

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- contactarea clientilor actuali si atragerea de noi parteneri in vederea stabilirii de relatii de colaborare;
- vanzarea produselor companiei catre revanzatori;
- incasarea facturilor emise la termenele stabilite;
- realizarea si imbunatatirea indicatorilor de performanta;

CV-urile se trimit la e-mail: ovidiu.tiganescu@dinamic92.ro

CERINTE

- studii medii;
- experienta in vanzari de teren (experienta in vanzarile de materiale de amenajari interioare catre depozite si mag de materiale de constructii reprezinta un avantaj);
- abilitati de comunicare, negociere si organizare;
- experienta in dezvoltarea si mentinerea relatiilor cu clientii;
- permis de conducere categoria B;

BENEFICII OFERITE

- colaborare cu o echipa profesionista;
- mediu de lucru stimulativ si posibilitati de dezvoltare profesionala;
- masina si telefon de serviciu;