Reprezentant Vanzari

MPM TEHNIC SERV S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Extinderea portofoliului de clienti prin prospectarea pietei in cautare de clienti si noi colaborari in conformitate cu zona alocata;
Fidelizarea relatiei cu clientii din portofoliul companiei prin mentinerea in permanenta a legaturii cu astia;
Raspunde de realizarea targetului de vanzare alocat;
Raspunde de realizarea incasarii facturilor aferente clientilor din portofoliu si a celor noi contractati;
Raspunde de completarea corecta si la timp a rapoartelor periodice de vanzari;
Preia comenzile de la client si urmareste livrarea acestora;
Urmareste tendintele pietei aferente domeniului de activitate.

CERINTE

Bune cunostinte tehnice;
Engleza la nivel mediu;
Cunostinte de operare PC;
Permis de conducere categoria B;
Abilitati excelente de comunicare, interrelationare, orientare catre client, negociere si putere de convingere;
Persoana cu simt ridicat al responsabilitatii si constiincioasa, orientata catre indeplinirea sarcinilor si a obtinerii rezultatelor;
Persoana rezistenta la stres, capabila sa atinga obiectivele stabilite, in perioadele aglomerate;
Cunoasterea principiilor si metodelor de prezentare si promovare, reprezinta un avantaj;
Cunoasterea strategiilor de marketing, demonstratii cu produse, tehnici de vânzari si sisteme de control ale vânzarilor,constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

Autoturism de serviciu, telefon mobil;
Pachet salarial motivant, bonusuri si prime, in functie de performante;
Mediu de lucru dinamic si profesionist;
Oportunitati de crestere si promovare in cadrul companiei prin sustinere permanenta.

Dealer autorizat si service scule electrice DeWalt si Black&Decker ,scule de mana ,unelte individuale,utilaje de constructii,echipament de protectie. Compania noastra ofera un mediu de lucru performant, unde sunt promovate valoarea si inovatia, creand conditii de dezvoltare personala si profesionala. Cautam persoane ambitioase, orientate spre rezultate si perfectionare, care sa poata reprezenta principiile si valorile companiei. Daca ai initiativa, esti o fire responsabila si orientata catre calitate, atunci aplica pentru acest post in compania noastra!