Reprezentant vanzari

SEN ENGINEERING SOLUTIONS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie de distributie piese de schimb si echipamente de uz industrial angajeaza pentru biroul din Constanta reprezentant vanzari cu studii superioare.

Descrierea jobului:
- vanzare de materiale , echipamente industriale conform cerintelor stabilite;
- mentinerea si gestionarea relatiilor comerciale cu clientii;
- identificarea de clienti noi, oportunitati si dezvoltarea relatiilor comerciale.

Programul de lucru: luni - vineri 08.30 - 17.00.

CERINTE

- studii superioare tehnice sau economice
- capacitate rapida de acumulare a cunostintelor;
- abilitati foarte bune de comunicare si relationare cu clientii;
- persoana organizata, responsabila si atenta la detalii;
- cunostinte bune de operare PC(MS OFFICE);
- cunoasterea limbii engleze;
- experienta in vanzari constituie un avantaj;
- permis auto categoria B constituie un avantaj.

Asteptam cu interes CV-urile dumneavoastra. Doar candidatii selectati vor fi contactati pentru interviu.

Activitatile de baza ale companiei sunt furnizarea de echipamente si consumabile dupa cum urmeaza:
• instalatii de filtrare ulei si motorina;
• pompe si armaturi;
• etansari hidraulice si pneumatice;
• sisteme de franare;
• benzi de franare (ferodou).