Recrutam urgent

BCB CALL PLUS

Job expirat

RESPONSABILITATI

BCB CALL PLUS selecteaza in vederea angajarii OPERATORI CALL CENTER SERVICII OUTBOUND
-Promovarea si vanzarea prin telefon a pachetelor de servicii ale companiei

-Oferirea informatiilor corecte si intr-o maniera profesionista

-Respectarea regulilor din departament si din companie

-Atingerea standardelor si targhetului stabilit la nivel de departament

CERINTE

-Cunostinte de limba italiana la nivel avansat

-Avantaj experienta intr-un call center

-Avantaj experienta in vanzari

-Foarte bune abilitati de comunicare si prezentare

-Atitudine proactiva si orientare catre client

-Cunostinte de utilizare a calculatorului

-Atitudine pozitiva si spirit de echipa

-Punctualitate si seriozitate

BENEFICII OFERITE

-Salariu fix +bonuri de masa in functie de programul ales, abilitati si experienta

-Decont de transport pentru angajatii care locuiesc in afara orasului Constanta

-Cazare in appartamentul firmei pentru persoanele care locuiesc in alte judete si sunt interesate sa se alature echipei

-Flexibilitatea de a lucra in regim full time sau part-time