Quality Officer

BCL Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Efectueaza independent analizele de laborator fizice si chimice specifice receptiei si tehnologiilor de conservare a cerealelor si oleaginoaselor;
• Este responsabil pentru procesele de conservare a marfurilor aflate pe stoc;
• Inspecteaza echipamentele de cantarire pe durata cantaririi marfurilor;
• Realizeaza rapoarte pentru rezultatele testelor de calitate;
• Urmareste aparitia discrepantelor intre propriile masuratori si cele efectuate de supervizori si alte laboratoare partenere.

CERINTE

• Laborant certificat SNGSC;
• Minim 3 ani experienta;
• Persoana atenta la detalii, serioasa;
• Disponibilitate pentru a lucra in schimburi.

We are a small friendly company with a personal approach to recruitment. We endeavor to treat all of our candidates how we ourselves would wish to be treated and we make every effort not to waste your time or make any false promises of work that we cannot deliver upon.