Programator

SOFTELIO

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Lucru in conditii de stres
- Spirit analitic și pragmatism în rezolvarea problemelor aparute
- Lucru in echipa

CERINTE

Cunoștințe nivel mediu/avansat de .NET - Framework 2.0 - 4.0
- Experiență practică în programarea în C#
- Experiență cu ASP.Net (HTML, AJAX, CSS; JavaScript) pe IIS 7 precum și dezvoltarea de servicii web în .NET
- Bune cunoștințe în utilizarea bazelor de date relaționale, în special MySQL.
- Cunostinte legate de Visual Basic, C#, AngularJS, NodeJS, MongoDB, MySQL

BENEFICII OFERITE

Se accepta lucru la domiciliu pentru angajatii din alta localitate.

SOFTELIO SRL dezvolta aplicatii software pentru intreprinderi mici şi mijlocii. Activitatea principala este axata pe servicii oferite in segmentul de asigurari, detinand o cota de 25% la nivel national.
Suntem o companie cu un portofoliu de peste 100 de clienti, în peste 30 de judeţe, cu o echipa de 30 de angajaţi şi mai mult de 10 de ani de experienţă.