Personal Restaurant

SC Capitol SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Serios, adaptabil , comunicativ , sociabil , cu experienta in domeniul pentru care aplica , dispus la munca in echipa , rezistent la stres,spirit de initiativa, dinamic, serios si atitudine pozitiva.

Perioada de contrac: 20 Mai 2015 - 20 Septembrie 2015

CERINTE

Candidatii pot opta pentru urmatoarele posturi: Bucatar sef ,,bucatar ,,ajutor bucatar ,,sef de sala , ospatar , barman , ajutor ospatar . pizzar , brutar , patiser , ingrijitor spatii verzi cameriste . receptioner.

BENEFICII OFERITE

- Gratuit: cazarea si masa sunt asigurate de catre angajator pe toata perioada contractului
- conditii de munca excelente
- program de lucru flexibil (in ture) - salariu motivant , tipsuri , bonusuri
- contract de munca, asigurari sociale platite de angajator

Jupiter va asteapta cu multiple puncte de atractie, sporturi nautice, cluburi de noapte, terenuri de tenis, concerte live etc.

Complex Capitol este gazda multora dintre ele si o destinatie de vacanta cu totul aparte totodata. Construit intr-o pozitie unica in sudul litoralului, Hotel Capitol va asigura tot confortul si intimitatea mult dorite.