Operator vanzari online

SC Dal Activ Total Invest SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Procesarea si finalizarea comenzilor;
Preia apelurile telefonice ale clientilor, clarifica mesajele acestora si actioneaza in consecinta, in conformitate cu procedurile si instructiunile de lucru ce i-au fost aduse la cunostinta;
Respecta termenul agreat de revenire asupra unei comenzi si mentine agenda de comenzi in grafic;
Inregistreaza in baza de date comenzile plasate prin apel telefonic sau alte surse disponibile (email, fax);
Mentinerea legaturii cu clientii in ceea ce priveste echipamentele livrate pentru obtinerea unui feedback permanent;
Executa si alte sarcini profesionale legate de activitatea firmei, la solicitarea superiorilor ierarhici;
Realizeaza rapoarte de activitate.

Jobul este destinat exclusiv pentru femei.

CERINTE

Studii superioare (absolvent);
Foarte bune cunostinte tehnice;
Operare PC (MS Office: Word, Excel, Outlook, Browser Internet);
Limba engleza: nivel mediu/avansat
Cunostinte medii cu privire la tehnicile de comunicare si vanzare consultativa
Indeplineste obiectivele de vanzari stabilite;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Sistem de bonusare in functie de performate;
- Oportunitatea de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica;
- Acces la ultimele tehnologii si echipamente IT;
- Acces la un mediu de lucru prietenos si profesionist unde vei invata in fiecare zi si iti vei dezvolta cariera;

DESCRIEREA FIRMEI

Comert electronic.