Operator sondaj de opinie Constanta

Reveal Marketing Research

Job expirat

RESPONSABILITATI

Operatorul de interviu are ca atributii culegerea cat mai corecta a datelor din teren cu ajutorul chestionarelor.
De calitatea muncii şi informaţiilor culese de fiecare operator depinde rezultatul cercetărilor noastre.
Chestionarele sunt in format “print”, acestea se vor completa la domiciliul respondentilor.
Proiectul se desfasoara pe intreg judetul Constanta, in fiecare zi fiind prestabilita o ruta. Trasportul este asigurat de noi, punand la dispozitia operatorilor de inteviu micorbuz/autocar.

CERINTE

Usurinţă în comunicare şi exprimare;
Disponibilitate zilnica pentru munca de teren (7-8 ore/zi);
Experienta in lucru cu oamenii reprezinta un avantaj;
Abilitatea de a intra în discuţie cu oamenii şi de a-i antrena la dialog
Capacitate de a lucra cu termene limita;
Persoane serioase şi oneste
Nu contează vârsta.
Sa fie din judetul Constanta.

BENEFICII OFERITE

Recompensa financiară în funcţie de efortul depus;
Iniţiere în domeniul cercetării de piaţă şi cursuri de pregătire înaintea începerii fiecărui proiect;
O colaborare pe o perioadă nedeterminată;
Prestarea unei activităţi cu caracter periodic şi program flexibil care va aduce un venit suplimentar la venitul de bază;
Posibilitatea de a promova în cadrul firmei noastre.
Se acorda bonusuri pentru performanta, fidelitate, acuratete, implicare;

Reveal Marketing Research este o companie romaneasca, cu peste 8 ani de expertiza in cercetarea de piata. Dinamismul si inovarea continua sunt principalele atribute care ne-au ajutat sa activam cu succes in industrii variate.