Operator productie publicitara

Lemings srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Operatiuni diverse de productie publicitara, cat mai multe dar nu obligatoriu toate dintre urmatoarele:
aplicare autocolant, confectii diverse din PVC, confectie si montaj casete si semne luminoase diverse, realizari de instalatii electrice clasice, cu LED-uri si cu TGS, confectii metalice de panouri si copertine, termoformare liniara de plexiglas, sudura in aluminiu, formare litere volumetrice
Capabil sa raspunda de executie, livrare si montaj.

CERINTE

Cautam o persoana cunoscatoare de ceea ce reprezinta domeniul productiei publicitare (signalistica outdoor si indoor).

Descrierea jobului

Muncitor productie publicitara - 2 posturi libere

Candidatul ideal:

Persoana cu experinta diversa de minim un an in productia publicitara, cu aptitudini tehnice, adaptabil la schimbare si nou, disponibil pentru un program variabil, capabil sa-si asume responsabilitatea muncii sale.
Permis de conducere categoria B obligatoriu.

BENEFICII OFERITE

bonuri masa

Firma se ocupa cu productia de firme, copertine, panouri, litere volumetrice, totemuri , printuri de mici si mari dimensiuni etc. precum si montajul acestora.Lucrarile sunt atat local cat si pe intreg teritoriu al Romaniei.