OPERATOR PC - CONSTANTA

DEXASIG BROKER DE ASIGURARE

Job expirat

RESPONSABILITATI

DEXASIG Broker de Asigurare, cel mai important broker din Constanta, recruteaza o persoana pentru postul de Operator PC.

Responsabilitatile postului:
- introducerea de date in calculator, verificarea acestora.

Activitatea este de birou, nu presupune deplasari.
Locatia postului: Constanta

CV-ul va fi trimis pe adresa de mail clienti@dexasig.ro, pana la 15 OCTOMBRIE 2017. Doar cei selectionati vor fi contactati.

CERINTE

Cerintele specifice postului:
-flexibilitate;
-atentie la detalii;
-atentie distributiva;
-rapiditate in introducerea datelor in calculator.
Cerinte generale:
- Absolvent de liceu, cu diploma de bacalaureat (STUDIILE SUPERIOARE REPREZINTA UN AVANTAJ);
- Cunostinte operare PC (programe de prelucrare a textelor, programe de calcul tabelar, programe de poştă electronica).

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Desfasurarea activitatii intr-un mediu de lucru dinamic si profesionist, alaturi de liderul pietei de brokeraj in Asigurari din Constanta