operator magazin online

sc misu srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

candidatul ideal trebuie sa fie o persoana serioasa, creativa si inovativa.
trebuie sa aibe cunostinte de limba engleza si cunostinte minime de contabilitate
cunostinte operare internet, html, web design, programele office

CERINTE

-Mentenanță, administrare si dezvoltare magazin online.
- Popularea magazinului cu produse, preturi si documentarea acestora (specificatiile tehnice ale produselor prezentate pe site, folosind ca surse de informatii : motoare cautare, cataloage tiparite, site-uri producatori, importatori).
- Introducerea de continut nou in magazin: promotii, noutati din domeniu: produse, solutii etc.
- Promovarea magazinul in mediul online.
- Preluarea, inregistrarea, confirmarea si gestionarea comenzilor efectuate telefonic si online.
- Urmarirea comenzilor de la plasare pana la livrarea si incasarea acestora.
- Oferirea de suport, telefonic si prin e-mail, tuturor clientilor magazinului online: informatii despre produse si modul lor de folosire, consultanta in alegerea produselor in acord cu nevoile lor.

BENEFICII OFERITE

salariu fix + comision din vanzarile efectuate online

suntem o firma dinamica care activeaza pe piata de amenajari interioare
suntem foarte bine pozitionati pe plan local
vrem sa ne extindem si pe piata de online