OPERATOR LA FABRICAREA DETERGENTILOR

SIMPLU SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Functia - operator la fabricarea detergentilor

CERINTE

Angajatul trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte
- studii medii
- abilitati in comunicare si disciplina in munca
- seriozitate
- permisul de conducere cat B , constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

Beneficii
- program flexibil
- salariul atractiv
- contract de munca pe perioada determinata(de proba 3 luni), cu posibilitatea incheierii contractului de munca pe perioada nedeterminta
CV cu poza pe adresa>office@simpluromania.ro
Posturi disponibile 3 bucati

SIMPLU SRL este o companie cu capital romano-german care si-a inceput activitatea in septembrie 2005 cu productia detergentilor pentru industria hoteliera a statiunilor de pe litoralul Marii Negre.

De la infiintare si pana in prezent compania noastra si-a marit an de an gama de produse,ajungand astazi sa produca produse cuprinzand urmatoarele segmente: Lanturi de magazine, Industria hoteliera, Industria alimentara, Industria navala, Magazine piese auto, Spalatorii auto, Ateliere mecanice.