Operator Dtp, tipar, finisari, designer

sc smart business network srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oferim si cream pentru clientii nostri servicii complete si produse personalizate de branding, media, design si productie publicitara. De aceea cautam un operator DTP, tipar, finisari, designer in firma noastra din Constanta.

- DTP, creare si prelucrare grafica in programele CorelDraw si Photoshop

- Printare digitala si large format

- Finisarea materialelor printate (taiere ghilotina, biguire, caserare, microperforare, infoliere, brosare, capsare, termosudare, spiralare);

- Operare cutter plotter

- Colari partiale auto, vitrine, panouri, obiecte

- Mentenanta utilaje

- Intocmirea si comanda necesarului de materiale

- Mentinerea relatiilor cu clientii (preluare si clarificare comenzi si onorarea lor)

CERINTE

- Esti o persoana energica si optimista

- Iti place sa fii organizat, atent la detalii

- Flexibil (adaptare rapida la fluxul variat de munca)

- Stii sa zambesti si sa fii empatic (vei comunica cu clientii si colegii)

- Sa intelegi si sa clarifici cererea clientului

- Ai simt ethnic si orientare spre solutii (ai indemanare practica si adaptezi diferite proceduri tehnice)

- Iti place sa muncesti (esti harnic si cu initiative)

- Esti interesat de dezvoltarea personala si profesionala (sa invatam si sa crestem impreuna)

- Experienta in domeniu: grafica, tipuri de material pentru print, DTP, tipar si finisari tipografice, operare cutter plotter, personalizari. Colari auto si vitrine

- Buna cunoastere a programelor: CorelDraw, Photoshop si pachet Office.

- Cunostințe de limba Engleza

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru armonios
- Salariu fix si bonusuri de performanta
- Oportunitatea de a avansa in cadrul firmei

Daca te regasesti in descrierea de mai sus, trimite-ne CV-ul tau la contact@redsign.ro si raspunde la intrebarea: De ce te-ar interesa sa lucrezi cu noi?

Abia asteptam sa te cunoastem!

Redsign(Sc Smart Business Network Srl) se ocupa cu productie publicitara,webdesign si servicii integrate de marketing.