Operator Call Center cu sau fara experienta

BCB CALL PLUS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Experienta precedenta in domeniul call center-ului, al vanzarilor sau al relatiilor cu clienti precum si un nivel foarte bun de cunoastere a limbii italiene va da posibilitatea de a ajunge la un venit lunar garantat mai mare decat cel existent pe piata muncii pentru incepatori
Iti stam la dispozitie de luni pana vineri intre orele 10 si 20 la numerul de telefon0734490081

CERINTE

Candidatul ideal
Pentru a face parte din echipa noastra este nevoie sa ai urmatoarele calitati:
Seriozitate
Punctualitate
Abilitati excelente de comunicare în limba italiana
Abilitati discrete de operare pe calculator
Capacitatea de a sintetiza clar si concis informatiile cu privire la produsele promovate de catre companie
Orientare catre rezultate si atingerea obiectivului individual si de grup
Puterea de a se adapta din mers la schimbarile propuse de angajator
Creativitate
Disponibilitatea de a lucra in ture

BENEFICII OFERITE

Pentru ca probabil te intrebi de ce ne-ai alege pe noi in defavoarea altor companii trebuie sa stii ca vei beneficia de:
Salariu fix
Bonuri de masa
Flexibilitatea de a lucra in regim full sau part time( 8/4h)
Decont de transport pentru angajatii care locuiesc in afara orașului Constanța.
Cazare pentru persoanele care locuiesc in alte judete si sunt interesate sa se alature echipei.
Posibilitatea de a crește din punct de vedere profesional si de a beneficia de un schimb de experienta cu angajatii din celelalte sedii ale firmei.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de Call center outbound