Operator call center

Mind Evolution

Job expirat

RESPONSABILITATI

Iti place sa comunici si sa relationezi usor? Iti place sa identifici si sa oferi solutii pentru clienti tai? Esti o persoana dinamica si care doreste sa lucreze in echipa?
Atunci aplica pentru pozitia de operator call center!
Ca si operator call center vei intra in dialog cu interlocutorul tau si ii vei oferi cea mai buna solutie pentru nevoile sale.

CERINTE

- cunoștințe de limba italiana, scris si vorbit
- abilitati de lucru pe calculator (Microsoft Office)
- capacitate foarte buna de asimilare a informatiilor
- atitudine proactiva pentru dialog cu interlocutorul, telefonic

BENEFICII OFERITE

- contract si oferta financiara atractiva plus stimulente legate de performanta
- program flexibil: poti alege sa lucrezi full time sau part time
- training specializat pentru dezvoltarea competențelor profesionale
- tehnologia de ultima generatie pusa la dispozitie pentru garantarea celor mai bune rezultate
- cultura organizationala construita pe calitate si pe dezvoltare personala si profesionala

Mind Evolution recruteaza pentru BCB Call Partners noua companie de call center din Constanta un grup de operatori call center. Pentru informatii despre pozitia de operator call center trimite un e-mail la contact@mindevolution.ro.