Mecanic / Electrician Auto

Euro Auto Service

Job expirat

RESPONSABILITATI

SARCINI SI ATRIBUTII

* Diagnosticare si identificare a defectiunilor auto.
* Transmiterea informatiilor catre persoana respopnsabila de achizitii piese auto.
* Receptionarea pieselor comandate si realizarea reparatiilor aferente acceptului primit din partea clientului.
* Raspunde de corectitudinea operatiilor effectuate.
* Propune solutii eficiente de efectuare a reparatiilor.
* Administreaza corespunzator echipamentele din dotarea service-ului.
* Respecta termenul de finalizare a reparatiilor agreat impreuna cu clientul.

CERINTE

CERINTE

- calificare de specialitate mecanica auto/electrian auto
- capacitate de comunicare, organizare si disciplina

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana organizata, dinamica, cu initiativa in sfera sa de competenta, cu abilitati de lucru in echipa, responsabil.

BENEFICII OFERITE

OFERTA

Salariu atractiv (comision din manopera)

Infiinata in anul 2007, Euro Auto Service deserveste clientii din judetul Constanta, punctul de lucru fiind situat pe bvd Aurel Vlacu, zona Real2.

Euro Auto Service efectueaza urmatoarele: reparatii si intretinere autoturisme, vopsitorie, tinichigerie, service aer conditionat, diagnoza electronica, etc.

Ca urmare a vanzarilor mereu in crestere avand la baza produse si servicii extrem de variate putem spune ca suntem un viitor partner de incredere pentru dumneavoastra.