Manager Zona

CHORUS M&D SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Conduce, monitorizeaza si verifica activitatea de vanzare in zona de lucru.
Observa si solutioneaza problemele aparute in zona de vanzari.
Aloca clientii in ruta si rentabilizeaza zonele de lucru ale inginerilor.
Participa la negocierea si incheierea contractelor comerciale cu clientii.
Analizeaza cerintele clientilor in vederea acordarii solutiilor tehnice potrivite.
Analizeaza zilnic, impreuna cu inginerii din subordine, rapoartele de vanzari si parametrii de performanta.
Impreuna cu echipa realizeaza targetul din vanzari.
Participa la recuperarea creditelor.
Alte atributii conform fisei post.

CERINTE

Cerinte:
Absolvent studii superioare profil electric.
Specializari:
Electrotehnica
Actionari Electrice
Instalatii Electrice
Electromecanica
Contructii Electrotehnice
Energetica
Transportul si Distributia Energiei Electrice
Automatica si Informatica Industriala
Constituie un avantaj experienta de vanzari material electric.
Abilitati de conducere, comunicare, negociere, dinamism.
Dorinta de a-si construi o cariera pe termen lung in cadrul companiei.
Permis auto.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial foarte atractiv.
Masina si telefon de serviciu.
Mediu de lucru competitiv.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie nationala de distributie.
www.chorus.ro