MANAGER RAION JUNIOR -FOOD&NONFOOD - DISPONIBILITATE RELOCARE IN TARA

AUCHAN ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Managerul comercial defineste, impreuna cu echipa comerciala o politica adaptata pentru a asigura dezvoltarea permanenta a ofertei comerciale din raionul sau. El este responsabil cu rezultatele contului sau de exploatare, garantul satisfactiei clientilor si al aplicarii politicilor comerciale si umane in sectorul sau de activitate.
- organizeaza activitatea comerciala a raionului
- se asigura ca exista o cantitate suficienta de marfa, pentru a satisface cererea clientilor, respectand structura gamei
- fixeaza pretul de vanzare in cadrul politicii Auchan Romania
- asigura, conform politicii companiei, implantarea si vanzarea produselor
- analizeaza si concepe planul comercial anual
- urmareste reclamatiile clientilor si le rezolva cu promptitudine
- organizeaza si gestioneaza echipa din subordine

CERINTE

- mobilitate nationala|regionala
- 1- 3 ani experienta relevanta in munca
- studii superioare absolvite
- cunoasterea unei limbi straine(engleza|franceza)
- onestitate, dinamism
- implicare, determinare
- capacitate de efort sustinut
- abilitati de relationare
- abilitati de coordonare si management al echipei

BENEFICII OFERITE

- training inten
- Pachet salarial atractiv
- Prime
- Reale oportunitati de dezvoltare profesionala

Auchan este unul din lanturile comerciale cele mai importante la nivel mondial, cu magazine in 12 tari pe 3 continente si reunind mai mult de 175.000 de colaboratori. In cei peste 40 de ani de existenta, Auchan s-a dezvoltat continuu si a ramas fidel scopurilor si valorilor care au stat la baza crearii sale.

Daca iti doresti sa faci parte din echipa Auchan Romania, daca vrei sa lucrezi intr-un mediu civilizat si colegial, cu reale perspective de evolutie, te asteptam sa te alaturi echipei noastre.