MANAGER MAGAZINE -(CONSTANTA)

S.C. Ana&Cornel S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Organizeaza si coordoneaza permanent aprovizionarea completa si la timp a magaazinelor din subordinea sa .
Organizeaza si indruma personalul din subordinea sa.
Elaboreaza si urmareste realizarea planului de vânzari.
Identifica directii de dezvoltare si propune promovarea de produse/solutii noi.
Asigura calitatea serviciilor pre-vânzare.
Optimizeaza stocurile de marfa.

CERINTE

Cunostinte:
Tehnici de vânzare directa si indirecta,tehnici de negociere,canale de informare media,management.
Bun organizator,spirit de observatie si deschis noului.

BENEFICII OFERITE

salariu atractiv
bonuri de masa
autoturism serviciu,telefon serviciu,laptop

Ana & Cornel este o companie romaneasca cu capital privat infiintata in 1994 ce are ca domeniu de activitate producerea si distribuirea produselor alimentare. De-a lungul timpului compania s-a extins la nivel national ajungand astazi sa fie prezenta in peste 40 de orase si cu o flota ce depaseste 180 de autovehicule.