Manager Dezvoltare Constanta

Provident Financial Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- recrutarea şi pregătirea agenţilor companiei în vederea îndeplinirii obiectivelor în ceea ce priveşte creşterea numărului de clienţi şi a gradului de satisfacţie a acestora;
- coordonarea și motivarea unei echipe de agenţi pentru a valorifica oportunităţile de afaceri;
- monitorizarea și evaluarea săptămânală a performanţelor înregistrate în zonele în care îşi desfăşoară activitatea, în scopul identificării dificultăţilor existente şi soluţionării eficiente a acestora, prin vizitarea clienților la domiciliul acestora.

CERINTE

- experiență încoordonarea echipei;
- experiență în domeniul vanzărilor
- disponibilitate pentru deplasări zilnice pe teren;
- permis de conducere categoria B și experiență în conducerea autovehiculului de minim 6 luni;
- excelente abilităţi de organizare, spirit de echipă;
- flexibilitate, foarte bune abilităţi de comunicare.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- oportunitatea de dezvoltare profesională

Compania oferă autoturism de serviciu.

Provident Financial România este o instituţie financiară nebancară înregistrată în Registrul General al Băncii Naţionale a României şi specializată în acordarea de împrumuturi de valoare mică, pe termen scurt, direct la domiciliul clienţilor. Compania este parte a grupului britanic International Personal Finance (IPF), lider internaţional în furnizarea de credite de consum la domiciliu. IPF are peste două milioane de clienţi şi peste 5.000 de angajaţi care lucrează împreună cu aproximativ 30.000 de reprezentanţi în şapte ţări, pe două continente.