Manager Birou Imobiliar

ACROPOLA-REAL ESTATE BROKERAGE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Cautam viitori parteneri cu spirit antreprenorial, persoane dinamice, active.
- Cautam persoane pasionate de domeniul imobiliar cu ambitii de viitor in acest business.
- Cautam persoane motivate, dornice de castiguri substantiale.

Daca esti interesat, as aprecia oportunitatea de a vorbi cu tine despre compania noastra, cred ca ai putea gasi atractiv pachetul nostru de compensare, tehnologie, și suportul cu mult diferit de oricare alta companie imobiliara.

CERINTE

- Autoturism propriu
- Limba engleza nivel mediu-avansat
- Cunostinte operare basiccalculator
- Abilitati comunicare, exprimare

BENEFICII OFERITE

- Cel mai avantajos comision din piata imobiliara constanteana
- Suport, training initial si permanent
- Program flexibil
- Metode testate de dezvoltare personala
- Sisteme de crestere a randamentului si a veniturilor

Suntem o companie imobiliara performanta. Facem tot ce este nevoie pentru a asigura un nivel impecabil al calitatii serviciului pentru clientii, angajatii, partenerii, colaboratorii nostri.

Succesul ACROPOLA depinde de o comunicare rafinata, procese organizationale, personal dedicat, proceduri bine documentate, spatiu si echipament de birou de calitate. Urmarim o verificare riguroasa a calitatii serviciilor, a sistemelor.