Maistru croitor, croitoreasa cu experienta in confectii comanda : rochii de seara/ ocazie

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajator: casa de moda

Responsabilitati:
Croit la comanda dupa schita,realizarea produsului,lansarea produsului in productie,( rochii de seara / OCAZIE ,etc )
Operatiuni manuale (dat semne, desfacut, demontat, altele); - Lucru pe o masini de cusut profesionale; - Realizarea, modificarea si asamblarea produselor.

CERINTE

Experienta de lucru efectiv in domeniu pe un post similar
Experienta in lucru la comanda

BENEFICII OFERITE

Se acorda salariu,comision,mediu de lucru placut,siguranta si seriozitate.
CONTACT:oana.visan@activrecruitment.ro

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!