Lucrator productie publicitara

Sian Image Media

Job expirat

RESPONSABILITATI

Este implicat(a) (dupa gradul de calificare constatat de noi) in: productia de casete luminoase / litere volumetrice / standuri / displayuri / mic mobilier / alte produse specifice companiei noastre – decorari simple cu autocolant, confectii metalice usoare, s.a.m.d. precum si in montajul acestora
Face, ocazional, aprovizionarea cu materiale de la furnizori din tara
Face deplasari, ocazionale, pentru livrari produse si sau montaje in Constanta si in tara – cu sau fara echipa

CERINTE

Studii: minim medii (bacalaureat) – de preferat in domeniul tehnic
Experienta in domeniul productiei publicitare, productiei de mobilier, montajelor de tamplarie PVC sau fatade ventilate – bond/sticla: minim 3 ani
Permis categoria B – cu experienta minim 3 ani, nu doar autoturisme
Cazier – de orice natura (fiscal, judiciar): – fara antecedente – dupa acceptanta la interviu necesare in original
Apt medical pentru productia publicitara – adeverinta de la medicul de familie, dupa interviu
Program de lucru – luni-vineri 9.00 -18.00 cu pauza de o ora. Week-end – doar ocazional/fortuit, bugetat separat

BENEFICII OFERITE

Primul contract pe perioada determinata (3 luni), cu un start de minim 1300 lei net (290 euro) (in caz de PFA+taxe). Valoarea initiala este stabilita de gradul de calificare constatat la interviu si/sau proba de lucru.
Orele suplimentare, implicarea si calificarea suplimentara sunt bonificate
Asteptam CV-ul dvs. Recomandarile atasate sunt binevenite pentru accesul la interviu/proba de lucru.
Numar posturi disponibile: 4
Tipul jobului: Cu normă întreagă
Salariu: 2.000,00RON /lună
Experiență necesară:
• Productie publicitara / montaj tehnic: 3 ani
Licența sau certificarea necesară:
• Permis de conducere
Nivel educațional obligatoriu:
• Liceul sau echivalentul acestuia

Sian Image Media este o companie al carei domeniu de activitate se refera la tot ceea ce inseamna web, tipar digital si offset, agentie de publicitate. Insa Sian Image Media este mai mult decat o companie. Sian Image reprezinta o echipa de oameni cu experienta in web design, tipar digital si offset, tipar indoor si outdoor. Pe scurt - absolut orice legat de imaginea ta. Serviciile pe care le punem la dispozitie garanteaza faptul ca afacerea, produsele, serviciile sau site-ul tau nu vor fi trecute cu vederea de catre clienti. A-ti extinde afacerea inseamna sa alegi o echipa care sa transforme ceea ce doresti in realitate. Iar pasul acesta, desi nu pare, este deseori cel mai dificil. Este nevoie de mai mult pentru ca afacerea sau ideea ta sa iasa in fata din multitudinea de servicii web, tipar etc. care exista. Insa aici intervine echipa noastra. Noi avem capacitatea de a-ti transforma ideea in realitate, si nu vei fi primul. Proiectele realizate de noi vorbesc de la sine.
Vino si alatura-te echipei noastre!