Joburi pe vase de croaziera in Europa

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ofer CONSILIERE in vederea obtinerii unui loc de munca pe vase de croaziera de 5 stele pe rauri in Europa.
Salarii in functie de background-ul tau profesional.

Bucatarie:
Utility 1550 Euro;

Restaurant:
Barkeeper 2000 Euro
Bar Waiter 1800 Euro
Restaurant Waiter 1800 Euro
Senior Waiter 2100 Euro

Housekeeping:
Cab. Stewardess: 1650 Euro

**Interviuri in Ianuarie

CERINTE

CERINTE OBLIGATORII

- Limba Engleza la nivel conversational
- Experienta in domeniul hotelier, restaurant/bar
- Persoanele fara experienta pot aplica pentru postul de Utility
- Varsta 20 - 35
- Oferta este valabila pentru persoanele din Constanta

BENEFICII OFERITE

CE OFER
- Pregatire CV, referinte, diplome.
- Indrumare directa catre companiile angajatoare sau firme de recrutare care nu percep comisioane.
- Pregatire pentru interviuri si pentru viitorul job.

-Pentru a aplica, trimite cv-ul tau si o poza recenta la adresa recrutare.hotel@gmail.com
-Doar persoanele care indeplinesc cerintele obligatorii vor fi contactate.